05064845295   info@ecemnsyapi.com

Ece Mns Yapı Kuruluşudur

 05064845295
    Hizmetlerimiz    BETON PARLATMA
BETON PARLATMA
BETON PARLATMA

Genellikle Amerika ve Avrupa’da son zamanlarda da ülkemizde yeni yapılan alışveriş merkezleri ve otellerde dekoratif parlak beton zeminler tercih edilmektedir. Beton yüzeyleri istenildiği gibi renklendirilebildiği hatta betonun içine renkli cam parçaları, midye kabukları ve renkli dere taşları atılarak ışıl ışıl parlayan mükemmel dekoratif zeminler oluşturulabilir. Bu tip dekoratif beton zeminler, alternatiflerine oranla çok uzun kullanım ömrü, dayanımının çok daha fazla olması, çevreye dost olmaları, yatırım ve bakım maliyetlerinin ucuz olması gibi sebeplerden ötürü hemen hemen bütün yeni projelerde tercih edilmektedir.

Beton parlatma; beton parlatma işlemleri için özel üretilmiş olan makinalar vasıtası ile eski beton zeminler ya da yeni dökülen beton zeminlerin daha parlak ve granit benzeri görüntü alabilmek aynı zamanda zemine daha fazla dayanıklılık yani mukavemet kazandırmak için yapılan işlemin adıdır.

Beton parlatma işleminde özel yüzey silim makineleri ve elmas bıçaklar ile kirli görünümlü yüzey sırası ile kazıma, honlama ve parlatma işlemleri gerçekleştirilir ve beton zemin istenilen temizlik ve parlaklığa kavuşmuş olur.

manisaepoksi.com olarak uzman kadromuzla beton parlatma işlerinize talibiz. Uzman ekibimiz işlem öncesinde parlatılacak beton zemini inceleyerek istediğiniz parlaklık derecesini belirler. Belirlenen yöntem neticesinde kazıma ve silme işlemlerinin dereceleri belirlenir ve ideal parlaklık yakalanır.

Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız Manisa ili ve ilçelerinin yanı sıra çevre illerde de beton parlatma işlemleri yapmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz ile ilgili bilgi edinmek için manisaepoksi.com sitemizin HİZMETLERİMİZ bölümünden dilediğiniz kategoriyi inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için ya da bize ulaşmak içi yine sitemizin İLETİŞİM bölümünden bulunan iletim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Örnek Resimler
PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN!
Sektörel haberlerden ve Manisa Epoksi'den haberdar olmak için bizi takip edin.
BİZİ ARAYIN
MANİSA EPOKSİ KAPLAMA & UYGULAMA MERKEZİ
Şikayet, istek, öneri ve bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
info@ecemnsyapi.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Manisa Epoksi ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
ÇALIŞMA SAATLERİ
  • Hafta İçi :
  • Cumartesi :
  • Pazar :
  • 08.00 - 20.00
  • 08.00 - 20.00
  • 10.00 - 18.00