05064845295   info@ecemnsyapi.com

Ece Mns Yapı Kuruluşudur

 05064845295
    Hizmetlerimiz    EPOKSİ KALDIRMA
EPOKSİ KALDIRMA
EPOKSİ KALDIRMA

Kullanışlı epoksileri kaplamaları gerek zaman içerisinde yıpranmadan gerek kullanıcı hatasından gerekse uygulamada yapılan hatalar sebebi ile kalkarak hem kötü bir görüntüye hem de çalışmayı zorlaştıracak hale dönüşebilir. Fabrika, depo, hastane gibi zeminlerde daha önceden yapılmış ancak zaman içinde yıpranmış kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir

Böyle bir durumda en kalıcı çözüm, bozuk epoksiyi kaplamayı betondan tamamen kazıyarak temiz beton yüzeye yeni bir uygulama yapmaktır.

Epoksi Kaldırma işlemi, Fabrika, depo, hastane gibi zeminlerde daha onceden yapılmış ancak zaman içinde yıpranmış. Kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış kaplama türlerini zeminden kazımak gerekir. Bunun için zamandan tasaruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel beton silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksi, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir. Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur.

Epoksi kaldırma işlemini özel elmas aparatlı makineler ile zemine zarar vermeden sadece epoksi kaldırma işlemi yapılarak ve beton zemini silimi yapılan işlemdir.

Örnek Resimler
PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN!
Sektörel haberlerden ve Manisa Epoksi'den haberdar olmak için bizi takip edin.
BİZİ ARAYIN
MANİSA EPOKSİ KAPLAMA & UYGULAMA MERKEZİ
Şikayet, istek, öneri ve bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
info@ecemnsyapi.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Manisa Epoksi ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
ÇALIŞMA SAATLERİ
  • Hafta İçi :
  • Cumartesi :
  • Pazar :
  • 08.00 - 20.00
  • 08.00 - 20.00
  • 10.00 - 18.00