05064845295   info@ecemnsyapi.com

Ece Mns Yapı Kuruluşudur

 05064845295
    Hizmetlerimiz    BETON TASARIMI
BETON TASARIMI
BETON TASARIMI

Beton da aslında tıpkı seramik gibi saf ve doğal bir üründür. Kireç ve kilden yapılan çimento kum, çakıl ve su ile karıştırılarak çelik gibi diğer maddeler de eklenir. Ağır veya hafif olması, ince veya kaba olması gibi malzeme özellikleri karışım oranında değişiklik yapılarak kontrol edilebilir.

Bu uygulama mevcut betonun yüzeyinde istenilen tasarımı oluşturmak, dekoratif logo veya şekiller çizmek ile tarif edilebilir. Mevcut yüzey eski veya yeni beton fark etmeksizin uygulanabilir. Bu tasarım uygulaması beton cutting yöntemiyle başlanır. Beton yüzeyine uygun, betona emprenye olabilen ve beton rengini değiştiren beton kimyasalları ile dekoratif yüzey elde edilir. Tüm alışveriş merkezleri, ofisler, showroomlar, farklılık yaratmak ve firma logolarını zemininde görmek isteyen firmalar için en kalıcı uygulamadır.

Baskı Beton Teknolojisi

Betonun sağlam, uzun ömürlü ve şekil verilebilir özellikleriyle, taş, tuğla ve ahşap gibi doğal malzemelerin yüzey dokularını bir araya getiren bir dekoratif zemin beton uygulamasıdır.

Sağlam ve uzun servis ömrü olması, yüzey dokuları ve renklerinin uzun yıllar canlılığını muhafaza etmesi, kaydırmaz oluşu, renk ve desen alternatiflerinin çeşitliliği, yüzey bozulmalarına karşı dayanıklılığı ve ekonomik bir çözüm olması gibi özellikleri, baskı betonu diğer zemin kaplama uygulamalarına göre (asfalt, beton parke, doğaltaş, seramik ve zemin tuğla döşemeler) daha avantajlı yapmaktadır.

Kullanım Yerleri

Yaya yolu ve kaldırımlar

Otoparklar

Ticari/konut bina çevreleri

Meydanlar

Açık/kapalı sergi mekanları

Taşıt yolları

İNCE ZEMİN KAPLAMA

İnce yüzey kaplama baskı beton sistemi; teraslar, bina girişleri, ofis, kafe, restorant ve mağaza zeminleri gibi kaplama kalınlığının çok ince olması gereken yerlerde, 8mm'e kadar düşebilen uygulama kalınlığı ile son derece sağlam ve estetik zemin kaplama çözümleri sunmaktadır.

ÖZEL YÜZEY BOYAMA

Su bazlı, uzun ömürlü, likit, beton yüzey boyaları ile çok çeşitli ve doğal renklerle baskı zemin ve duvar yüzeyleri özenle boyanarak, çok çekici ve sıcak görünümlü yüzeyler elde edilir.

Örnek Resimler
PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER PROJELERİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN!
Sektörel haberlerden ve Manisa Epoksi'den haberdar olmak için bizi takip edin.
BİZİ ARAYIN
MANİSA EPOKSİ KAPLAMA & UYGULAMA MERKEZİ
Şikayet, istek, öneri ve bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.
info@ecemnsyapi.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Manisa Epoksi ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
ÇALIŞMA SAATLERİ
  • Hafta İçi :
  • Cumartesi :
  • Pazar :
  • 08.00 - 20.00
  • 08.00 - 20.00
  • 10.00 - 18.00